Tento web používá cookies
Nemusíte se bát, používáme cookies jen, abyste si mohli pohodlně objednat. Vaše osobní údaje s nikým nesdílíme a objednat si můžete i bez registrace. :-)
×
 x 

0

O projektu Carrotka

Vítejte na stránkách našeho projektu Carrotka.cz, který jsme spustili začátkem roku 2017.

I když jsou jídla v našem meníčku vegetariánská a veganská, věříme, že si na nich pochutnají všichni, i když si jindy rádi zakousnou steak.

Naší hlavní náplní je vaření vyvážených, vegetariánských a někdy také veganských nebo bezlepkových obědů pro zájemce o alternativní zdravější stravování. K obědům připravujeme také odpolední svačinky, např. kváskový chléb s domácí pomazánkou, sušenky, muffiny apod. - vše je domácí výroba.

Naší hlavní prioritou je vaření z kvalitních a ekologicky nezávadných surovin. Snažíme se vyhýbat produktům s palmovým olejem, nepoužíváme bílý cukr – sladíme především medem nebo třtinovým cukrem, používáme kvalitní olivové a kokosové oleje. Nesmažíme, pečeme v troubě. Omáčky zahušťujeme bezlepkovými směsmi (maizena, hraška, rýžová mouka apod.).

Kromě vaření chutných a vyvážených obědů z kvalitních surovin klademe důraz na ekologii, proto budou naše obědy dodávány ve vratných plastových krabičkách nebo v jednorázových kompostovatelných boxech z cukrové třtiny. Uvítáme také vaše vlastní plastové dózy.

Obědy budeme v dopoledních hodinách rozvážet po Kuřimi.

Jídelníček vystavíme vždy o týden dopředu, budete si tedy moci vše naplánovat a předem objednat.

Těšíme se na vaše objednávky a doufáme, že vám bude chutnat!

Žaneta a spol.

Kontakt

Carrotka.cz
Žaneta Biegunová
Adresa:
Křížkovského 48, 664 34 Kuřim
E-mail:

Telefon pro objednávky: +420 777 612 905